CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     

vlasy-in.cz

e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Schwarzkopf - FUSION collection
Aktuální vlasové a módní trendy pro rok 2006-07

Essential Looks od Schwarzkopf Professional nasává inspiraci přímo z přehlídkových mol a přetváří je v perfektní přehled sezónních trendů. Výsledkem je kolekce moderních, ale zároveň komerčních účesů, které budou klienti salonů rádi nosit.  

Po létě, které nabízelo vzhled pravé dámy a roztomilý půvab, je nyní čas přitvrdit. Kolekce Fusion spatřuje návrat k odhodlanému půvabu plného energie a úplně poprvé spojuje čtyři módní vzhledy se čtyřmi mírnějšími interpretacemi.
Jsou to komerční verze originálů a přinášejí módní kolekci novou dimenzi. Jedná se o vlastní linii Essential Looks, jejíž podstatou je uznávání a šíření názoru, že jeden trend může znamenat mnohé věci pro různé lidi.   

Steve Hogan, kreativní ředitel Essential Looks od Schwarzkopf Professional říká: “Ve Schwarzkopf Professional věříme v uchopení změny. Móda se neustále pohybuje vpřed a my bychom měli kráčet s ní. Kolekce Fusion Vám poskytne nejenom podstatné znalosti o budoucí módě, ale i celkové portfolio vynikajících účesů, které jsou vytvořené tím způsobem, abyste Vy i Váš stylista mohli vytvořit vlastní účesy na základě budoucích velkých trendů sezóny.

Tyler Johnston, světový výkonný velvyslanec Schwarzkopf Professional je kreativním stylistou, který vytváří Essential Looks. Jeho vize v kombinaci s know-how jeho stylu přenáší každou sezónu módu z přehlídkového mola přímo do vašeho kadeřnického salónu. 
 Tracy Hayes je světovým velvyslancem Schwarzkopf Professional v oboru barvení vlasů, který vykouzlí kombinace nových odstínů z přípravků Igora, aby dodal účesu ještě větší hloubku a zajímavost uvedeným stylům.

Kolekce Fusion od Essential Looks vám umožňuje přístup k nejžhavějším novinkám v účesech pro tuto sezónu, takže vy i váš kadeřnický salón bude stát na špičce nových trendů.

 

Rock Chick (Rocková elegance)

Velká čtyřka demonstruje, že styl se stal vážnějším. Toužíte-li být jedním z kluků, Rock Chick (Rocková elegance) bude pro Vás to pravé. Tento vzhled kombinuje módu grunge s půvabem a přidává rock’n roll twist pro vytvoření super sexy stylu, který přetéká pózou. V módě této sezóny je hermafroditní spodní proud – a s tímto vzhledem můžete být součástí vzpoury pohlaví!  

 

New Radical (Nový radikál)

Styl nezná hranice v New Radical (Nový radikál).  Tento vzhled, mladý a  volnomyšlenkářský, nabízí syrové tvary, špičaté podpatky a ostrý dekonstruovaný styl.  Zapomeňte na módní oběti, toto jsou módní dračice!  Avantgardní účesy lámou veškerá pravidla s nepropojenými úseky a nalomenými obrysy. Jen tak dál, ať mám svůj den!

 

Raven (Havran)

Vstupte do pološera s Raven (Havran).  Od rocku až po gotický šmrnc je tento vzhled celkově tmavší a záhadnější s temnými odstíny a výrazným jednoduchým stylem. Havraní vlasy se vynořují ze tmy s pevnější siluetou v půlnočních odstínech zdrženlivé elegance. Čisté kouzlo černé barvy! 

 

Beat Girl

Protančete si cestu do šedesátých let s dívkou typu Beat Girl, jejíž vzhled je nenuceně moderní a zahrnuje mnohé sezónní trendy vyjadřující svižnější rytmus života, a to od moderního půvabu až po špičkový přepych. Nové IT dívky typu „beat girl“ kráčejí s módou, ale v retro stylu. Jejich účes odpovídá době, je kombinací zaobleného vnitřního tvaru  s rozcuchanými náhle se objevujícími okraji.

 

Další účesy Schwarzkopf >> 

 

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 18 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.