CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Příběhy psané životem
Podělte se s Vašimi příhodami!!!
Zažili jste s Vašimi vlasy či účesem nějakou veselou, legrační nebo i smutnou příhodu? Pošlete nám Váš zážitek!
Umělecký kadeřník děda
Když bylo mojí dcerce 6 roků, nosila krásné blond, vlnité, dlouhé vlasy až do pasu. Jako matka jsem na ni byla velice pyšná. Jednou večer, nikdo neví, co jí to napadlo, vzala v koupelně zapomenutý kulatý kartáč na vlasy s kovovými hroty a začala si ho zamotávat do vlásků. Bohužel kartáč zůstal v její hřívě. Nešel vůbec ven. Společně s babičkou jsme se ho snažili dostat ze spárů vlasů. Bohužel. Zkoušeli jsme háček na háčkování, pletací jehlice, všelijaké vlasové spony. Já jsem naše společné dílo kropila slzamy s vědomím, že už nikdy nebudu mít dlouhovlasou princeznu. Volali jsme kadeřnici. Ta nám poradila vlásky polít kondicionérem. Také tato snaha marná. Až přišel domů děda a povídá: " Co se to tu děje." Tak jsme mu převyprávěli celé naše utrpení. On odešel do kuchyně, vzal nůž se slovy,že si nedokážeme poradit a jedním máchnutím kartáč z vlasů vyříz. Jaké bylo naše zděšení. Dcerka měla nad uchem kus vlasů krátkých a vzadu a u druhé strany dlouhé. Ale jí to evidentně vůbec nevadilo. Prohlásila, že takovýhle účes, jaký jí vyrobil děda nikdo ve škole nemá. Rázem bylo po smutku a všichni jsme se začali smát. Druhý den jsem s ní zašla ke kadeřnici, ta vlásky sestříhala, po stranách zkrátila. Nějaký čas bylo po princezně, ale vlásky časem dorostly a dnes dělá dcera parádu s jinými účesy, než které vytvořil umělecký kadeřník děda. Ještě dnes, když chceme navštívit kadeřnictví, tvrdí, že takové účesy jako umí on, nám nikde neudělají.

Květa Křivánková
Hvozdec
Kadeřnicí sama sobě

Mám velmi jemné vlasy a dlouhou dobu je mívám sestříhané na tzv. mikádo. Ale jednou za čas mne to popadne, ofinka přeroste, a tvrdím, že se musím bezpodmínečně ostříhat. Manžel pod tímto pojmem myslí nakrátko, což nechce dovolit a já myslím jenom trošku zastříhnout. Přestože jsem je varovala ať mi nedávají nůžky do ruky, neodolala jsem a šla si zkrátit ofinu. Lidi hrůza. Představte si to - člověk s pěti dioptriemi si sundá brýle, nakloní se k zrcadlu , vezme nůžky a šmik. Kdybych si dala kastrůlek na hlavu, bylo by to lepší, takhle jsem to měla jak ivánek - ofinku rovnou, krátkou u ucha to mikádko taky ušviklé - nůžky byly asi dlouhé, takže špičkou to ustřihly. a jinak kolek delší vlasy. A ve věku 40 let prostě bomba účes, ostuda jít do práce. Druhý den jsem jela do města, sedla do křesla odbornice, která chudera musela něco s tím udělat aby to nevypadalo tak děsivě. Už se děsím toho, až zase za půl roku mne ten nápad s nůžkami popadne znovu.

Simko

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.